teams

Volanie cez Microsoft Teams na telefónne čísla? Zákaznícka linka budúcnosti vám ušetrí náklady

Ak vaša firma ešte neabsolvovala prechod na komplexnú komunikačnú platformu, už teraz v porovnaní s konkurenciou meškáte. Nemoderné telefonické ústredne totiž odchádzajú do dôchodku a uvoľňujú miesto plnohodnotným kontaktným centrám, akým je napríklad cloudová služba Microsoft Teams. 

Obsah článku:

Revolúcia vďaka pandémii

Práca na diaľku a hybridná práca sa kvôli pandémii stali štandardom. Uplynulý rok a pol sa však okrem home officov niesol aj v znamení globálnej revolúcie v komunikácii. Medzi spoľahlivé, dostupné a univerzálne nástroje pre tím akejkoľvek veľkosti, patrí obľúbený Microsoft Teams. Denne ho používa viac ako 250 miliónov užívateľov a ich počet konštantne rastie. Okrem online meetingov či zladzovacích callov ho viete efektívne využiť aj na zákaznícky servis a podporu. Dnes sa však pozrieme na funkcie Teams telefónnej ústredne a spôsob, ako viete prostredníctvom nich telefonovať na klasické telefónne čísla zákazníkov.

Výhody telefonickej ústredne Microsoft Teams

Možnosť kontaktovať firmu cez telefón je pre zákazníkov či klientov stále mimoriadne dôležitá. Odráža vyspelosť, veľkosť a dôveryhodnosť vašej spoločnosti, ale aj kvalitu zákazníckej starostlivosti. Služba Microsoft Teams zastrešuje všetky funkcie platformy na telefonovanie s benefitmi tradičného call centra. Zastáva tiež rolu správcu ďalších komunikačných kanálov, akými sú e-maily, priamy chat či sociálne siete.

Volanie cez Microsoft Teams

 

Moderné riešenie za menej peňazí

Tradičné ústredne (PBX) umožňujú volať, prijímať a prepájať hovory z viacerých telefónnych liniek a prípojok. Vedia používať hlasové ponuky, uskutočňovať konferenčné hovory, kontrolovať hlasovú poštu a vyberať hudbu pre podržané hovory. S Teams dostanete všetky výhody tradičného call centra a telefonickej ústredne za nižšie náklady. Správou telefónnych systémov v cloude ušetríte na nákupe hardvéru, školeniach či údržbe.

Jednoduchá inštalácia aj správa

Obávate sa náročnej inštalácie a technickej prevádzky? Prechod na modernú cloudovú službu Microsoft Teams vám starosti neprinesie. O všetko sa stará dodávateľ, ktorý preberá náklady na aktualizácie, riešenie problémov aj drahú IT údržbu. Telefónne čísla užívateľom zriaďujete, priraďujete a manažujete priamo v systéme. Celá služba je naprogramovaná v prospech užívateľa, a všetky úkony preto hravo zvládnete. Rýchlo a jednoducho nastavíte operátorov, dĺžku vyzváňania alebo pridelené telefónne čísla.

Volanie cez Microsoft Teams


Dostupnosť z akéhokoľvek zariadenia

Volať a prijímať hovory môžete vy alebo vaši zamestnanci na ľubovoľnom zariadení. Ku cloudu sa pripojíte prostredníctvom mobilného telefónu, stolného telefónu, laptopu či stolného počítača. Vykonávať môžete tradičné telefonáty, video telefonáty aj instantný chat. Komunikujte kedykoľvek a kdekoľvek tak, ako vám to vyhovuje najviac. Zákazníci a klienti vás môžu taktiež kontaktovať z akéhokoľvek zariadenia 24/7. Pomocou Teams volaní získate ucelené riešenie pre telefonickú a textovú podporu zákazníkov, obsluhu volaní obchodného oddelenia aj náhradu vašej telefónnej ústredne. Všetko v jednom ucelenom riešení

Bezpečné šifrovanie dát

Potrebujete komunikovať citlivé informácie, alebo len chcete mať istotu bezpečnosti dát? Microsoft Teams predstavuje dostupné a spoľahlivé riešenie, ktoré všetku telefonickú aj písanú komunikáciu šifruje. Bez ohľadu na to, ako komunikujete, vaši zamestnanci, zákazníci, klienti a ich duševné vlastníctvo sú vždy v bezpečí. 

Volanie cez Microsoft Teams


Celá komunikácia na jednom mieste

Vďaka rozšíreniu Teams o telefonovanie budú môcť vaši zamestnanci riešiť všetky formy komunikácie na jednej obrazovke. V praxi to znamená okamžitý prístup ku všetkým zákazníckym detailom, histórii spoločnej komunikácie, aj dokonalý omnichannel experience pre efektivitu zamestnancov. Okrem toho oceníte aj výhody automatického presmerovania, kedy prichádzajúce hovory jednoducho presuniete na správnu osobu. Parametre smerovania navyše môžete nastavovať podľa časového pásma, jazyka či dostupnosti. 

Hlasové telefonáty, meetingy aj stream

Microsoft Teams nie je len telefonická ústredňa, ale univerzálny partner pre vašu firmu. Umožňuje organizovať pracovné stretnutia, ktoré presahujú tradičné hlasové telefonáty. Môžete hostiť plnohodnotné online tímové meetingy, naživo streamovať konferencie, vytvárať webináre a omnoho viac. Dostupné sú aj funkcie pre interné cloudové volanie, ako automatický operátor, fronty hovorov, titulky alebo prepis hovorov.

Volanie cez Microsoft Teams


Skvelé prepojenie s inými aplikáciami

Používate aj iné aplikácie? V rámci služby Microsoft Teams dokážete pri hovoroch a schôdzach pracovať priamo v aplikáciách Microsoft Office. Do Teams možno taktiež implementovať všetky aplikácie, prostredníctvom ktorých bežne komunikujete so svojimi zákazníkmi či kolegami. Vašu pracovnú plochu tak doslova ušijete na mieru svojmu tímu. V aplikácii Teams nájdete komplexný intranet, novinky, správy ale aj systémy na evidenciu či fakturáciu, prepojené na telefonovanie a videohovory. 

Mesačné platby podľa vašich potrieb

Platiť za službu môžete mesačne, no dostupné sú aj vysoko flexibilné licencie. Výdavky na firemné komunikačné centrum tak máte maximálne prispôsobené svojim potrebám a pod úplnou kontrolou. Licenčné poplatky sú variabilné v závislosti od vyťaženosti, čo je ideálne riešenie pre rýchlo rastúce firmy, ale napríklad aj firmy predávajúce sezónny tovar. Kontaktujte nás a my vám ochotne pomôžeme s výberom vhodnej licencie a pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

Volanie cez Microsoft Teams


Pracujte efektívnejšie s Microsoft 365

Majte svoju prácu ešte viac pod kontrolou a stavte na ucelený ekosystém Microsoft 365. Je ideálnym riešením pre moderné biznisy, ktoré si potrpia na bezpečnú a zrozumiteľnú evidenciu. V Opium Systems sa špecializujeme na vývoj aplikácií pre všetky súčasti  Microsoft 365, vrátane SharePoint a Teams.

Zo zmeny systému nemajte obavy. Pomôžeme vám pri prechode na Microsoft 365, vrátane migrácie a prípravy adopcie. Zaškolíme nových užívateľov vo vašej firme, prípadne navrhneme a zrealizujeme riešenia presne podľa vašich potrieb. Možností je celé more, stačí do neho skočiť po hlave!

OBJAVIŤ VIAC

Nepodarilo sa vás prihlásiť. Skúste to prosím znova.
Super, úspešne ste sa prihlásili na odber.

Páčia sa vám naše články?​

Prihláste sa na odber nášho newslettera​

Podobné články

Nakopnite svoju firmu firemným lifehackom

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme do 24 hodín