Nadviažete na predchádzajúce rozhovory či objednávky

Zaznamenávajte komunikáciu so svojimi zákazníkmi

Poskytujte služby a vyrábajte produkty moderne a vaši zákaznici to budú cítiť, pri každom telefonáte, email správe alebo stretnutí.

60 %

firiem​

využíva alebo plánuje využívať riešenia na udržiavanie vzťahov so zákazníkmi do roku 2025. Je vaša firma pripravená?

3 x

osobnejšie

Vďaka CRM systému na mieru budete poskytovať zákaznícku komunikáciu až 3 x osobnejšie a informovanejšie.

o 60 %

presnejšie

Spracovanie požiadaviek a objednávok, zákazníkov je presnejšie o 60 % ak poznáte všekty informácie včas.

Prečo mať CRM systém na mieru

Každá organizácia má jedinečnú komunikáciu so zákazníkmi. CRM systém pomáha zmapovať proces komunikácie so zákazníkom od jeho začiatku až po predaj a následné poskytovanie opakovaných služieb. CRM systém udržuje informácie o zákazníkoch a ich požiadavkách prehľadné. Transformujte svoju spoločnosť, uľahčite dohľadávanie dokumentov, objednávok, telefonátov, optimalizujte prevádzku a náklady a dajte svojim zamestnancom možnosť využívať svoj čas efektívne. 

Udržujte kvalitné vzťahy so zákazníkmi

Dobré vzťahy so zákazníkmi sú to najdôležitejšie, čo vaša firma vlastní. CRM systémy zvýšujú produktivitu podnikania a zabezpečujú lojalitu klientov a partnerov vďaka prehľadnému spracovaniu a ukladaniu dát v jednom modernom systéme. 

Špecializujeme sa na tvorbu CRM systémov na mieru pre firmy v Microsoft 365, SharePoint a Teams. Evidencia telefonátov, záznamov, dokumentov, ponúk a dôležitých informácií o zákazníkoch vám umožňuje viesť telefonáty a stretnutia informovane a kompetentne a to vaši zákazníci určite ocenia.

Opium vaše vzťahy so zákazníkmi posunie to 21. storočia

Prehľadná a funkčná databáza kontaktov, riadenie obchodných a marketingových aktivít, reporty obchodníkov a automatické plánovanie v jednej CRM aplikácii.

Sledujte vaše obchodné vzťahy z pohodlia​

CRM pre kvalitné zákaznícke vzťahy​

evidence

Zákazníci a ponuky​

Doprajte vašej firme nástroj na prehľadné, rýchle a efektívne riadenie obchodných procesov a výkonnosti predajného tímu. Vďaka komplexnému pohľadu na zákazníka vaša firma správne identifikuje obchodné príležitostí a naštartuje aktívne riadenie vzťahov so zákazníkmi. Vytvárajte kvalifikované ponuky, vyhodnocujte objem predaja, komunikujte profesionálne.

compas

Dokumenty a úlohy

Spravujte dáta o vašom biznise prehľadne, moderne a bezpečne. Všetky požiadavky, dokumenty, objednávky a komunikáciu zákazníka nájdete na jednom mieste, vďaka čomu vždy viete nájsť dokument s aktuálnou ponukou alebo reagovať na otvorenú úlohu od zákazníka obratom. CRM systém napojený na ostatné evidencie v podniku sa stane vašou konkurenčnou výhodou.

chart

Workflow a reporting

Spolupracujte na obchodných prípadoch naprieč celou firmou. Jednotný CRM systém umožní vašim zamestnancom spolupracovať a automatizácia sa postará o notifikácie, pripomienky, generovanie dokumentov a informovanie zákazníkov. Prehľad aktivít umožňuje rýchly reporting a plánovanie. CRM na mieru v Microsoft 365, SharePoint a Teams naplní vaše očakávania.

Na mieru v známych nástrojoch

Patríme medzi Microsoft Partners

Vďaka partnerstvu s Microsoft sú naše riešenia integrované do SharePoint, Teams, Microsoft 365, Power BI a Power Automate. Majte istotu rozšíriteľnosti a kompatibility. Dobrý softvér je ako dobrý oblek, musí byť na mieru. Stačí nám povedať,všetko sa dá. Popierame štandardnú povesť informatikov lebo komunikácia s nami je zážitok.

microsoft icons

Referencie

Naši klienti nám dôverujú

Toto nie je to pravé orechové pre váš biznis?

Poskytujeme aj iné služby

Intranet a extranet

Spojte sa a spolupracujte so svojím tímom a partnermi na jednom mieste.

Vývoj aplikácii na mieru

Maximalizujte potenciál svojho podnikania pomocou výkonnej podnikovej aplikácie.

Cloudová infraštruktúra

Posunieme váš biznis do oblakov, vďaka riešeniu Microsoft Azure.

Nakopnite svoju firmu firemným lifehackom

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme do 24 hodín