Spojenie office aplikácií, ktoré poznáte​​

Pracujte moderne
s Microsoft 365

Celú platformu Microsoft 365 dopĺňame o business logiku, formulárové riešenia, mapovanie procesov a špičkové zabezpečenie.

80 %

firiem

Na Microsoft 365 prešlo alebo plánuje prejsť do roku 2025 viac ako 80 % firiem. Objavte najpoužívanejšiu platformu.

4 x

ucelenejšie

Jeden nástroj na evidenciu, spoluprácu, komunikáciu a ucelené office nástroje ktoré poznáte a radi používate.

o 60 %

efektívnejšie

Každodenná práca je vďaka Microsoft 365 efektívnejšia o 60 %. Spolupracujte a automatizujte s radosťou.

Prečo je Microsoft 365 vo firme obľubený​

Vďaka inovatívnym aplikáciám office a modernej cloudovej službe môžu zamestnanci a vedenie efektívne spolupracovať odkiaľkoľvek. Transformujte svoju spoločnosť, uľahčite si dohľadávanie dokumentov, optimalizujte prevádzku a náklady a dajte svojim zamestnancom možnosť využívať svoj čas efektívne. Microsoft 365 podporuje tímovú spoluprácu, riadenie dokumentov, e-mail a okamžitú komunikáciu, telefonovanie, plánovanie a automatizáciu a vytvára jednotné prostredie pre moderné pracovisko. Naši konzultanci pomôžu Microsoft 365 správne implementovať a rozšíriť o funkcionalitu na mieru pre váš podnik. Už nebudete hľadať iné riešenie v mori IT služieb, Microsoft 365 si obľubia všetci.

Reálne úspory, prehľadné náklady a inovácie​

Využívaním  Microsoft 365 a riešení od Opium. má firma istotu, že využíva vždy aktuálny softvér. Firma tak nielen podporuje inováciedrží krok a predbieha konkurenciu ale používa najlepšie pracovné prostredie na trhu, ktoré zamestnanci milujú.

Špecializujeme sa na komplexnú implementáciu Microsoft 365. Integrujeme business procesy a automatizácie, sprístupňujeme firemné evidencie v Microsoft  Teams, riadime tok dokumentov v SharePoint a vytvárame firemné systémy na mieru vášmu podnikaniu natívne integrované do platformy a aplikácií Microsoft 365. Už viac nemusíte hľadať dokonalé prostredie pre váš interný systém a spoluprácu.

Tímová spolupráca v modernej kancelárii.

Len tí najlepší chápu, že spolupracovať v podniku treba štandardizovane, v tom je Microsoft 365 jednoznačne najďalej.​

Moderné pracovisko vo vašom podniku​

Komplexný balík aplikácií pre firmu​

share

Tímová spolupráca

Spolupracujte vo firme efektívne. Usporiadajte online schôdze, zdieľajte dokumenty, tvorte obsah, schvaľujte požiadavky, stretnite sa online a to všetko v jednej aplikácii. Do Microsoft Teams integrujeme vašu firemnú evidenciu, projektový manažment aj pokročilé biznis procesy pre dokonalú spoluprácu vašich tímov a manažérsky prehľad o ich postupe, aktivitách a efektivite.​

Riadenie dokumentov

Posuňte správu dokumentov vo firme na novú úroveň. Moderné DMS riešenie v SharePoint vám umožni sústrediť sa na biznis proces a riadenie dokumentov nechať na robotov a automatizáciu. Vyhľadávanie dokumentov, ich vyťažovanie pomocou umelej inteligencie a automatické generovanie podľa stavov záznamov prinesie do firmy poriadok v dokumentoch a evidencii.

arrow

Plánovanie a automatizácia

Efektívne plánovanie času a kapacít je kľúčové pre váš podnik. Plánujte stretnutia pomocou aplikácie Outlook, rezervujte čas v Bookings a organizujte tím v Planner. Aplikácie vám prepojíme na interný systém firmy a už nikdy sa nemusíte o plánovanie kickoff metingov alebo stadup-ov starať, Microsoft 365 vám pomôže aktivity vášho tímu zorganizovať a zefektívniť.

Na mieru v známych nástrojoch

Patríme medzi Microsoft Partners

Vďaka partnerstvu s Microsoft sú naše riešenia integrované do SharePoint, Teams, Microsoft 365, Power BI a Power Automate. Majte istotu rozšíriteľnosti a kompatibility. Dobrý softvér je ako dobrý oblek, musí byť na mieru. Stačí nám povedať,všetko sa dá. Popierame štandardnú povesť informatikov lebo komunikácia s nami je zážitok.

microsoft icons

Referencie

Naši klienti nám dôverujú

Toto nie je to pravé orechové pre váš biznis?

Poskytujeme aj iné služby

Intranet a extranet

Spojte sa a spolupracujte so svojím tímom a partnermi na jednom mieste.

Vývoj aplikácii na mieru

Maximalizujte potenciál svojho podnikania pomocou výkonnej podnikovej aplikácie.

Cloudová infraštruktúra

Posunieme váš biznis do oblakov, vďaka riešeniu Microsoft Azure.

Nakopnite svoju firmu firemným lifehackom

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme do 24 hodín