Spravujte dokumenty a komunikujte moderne​

Microsoft Sharepoint & Microsoft Teams​​

Firemná spolupráca a jej nástroje sa neustále vyvíjajú, budúcnosť firemnej spolupráce však bude v dokonale prepojenom užívateľskom prostredí.

70 %

firiem

SharePoint a Teams využíva alebo plánuje nasadiť do roku 2025 celosvetovo viac ako 70 % firiem.

5 x

rýchlejšie

Evidencie a dokumenty v SharePoint a Teams spravujú firmy až 5 x rýchlejšie a prehľadnejšie.

o 60 %

efektívnejšie

Spracovanie požiadaviek, objednávok a procesov v SharePoint a Teams je efektívnejšie o 60 %.

Prečo SharePoint a Teams firmu akceleruje​

Jednotná správa dokumentov a unifikovaná komunikácia maximalizuje úspech vášho podniku. SharePoint a Teams sa stali štandardom a pomáhajú transformovať vašu spoločnosť. Uľahčujú dohľadávanie dokumentov, optimalizujú prevádzku a náklady a dávajú vašim zamestnancom možnosť využívať svoj čas efektívne. Generovanie dokumentov, spolupráca, evidencia informácií, analýza dát a automatizácia zmenia fungovanie vašej spoločnosti od základu k lepšiemu.

Správa dokumentov a spolupráca na mieru​

Vďaka SharePoint a Teams viete, čo sa vo vašej firme deje aj čo sa ešte len bude diať. Plánujte prácu a schôdze, vytvárajte nové projekty a zákazky a nechaje váš pracovný postup nadchnúť zákazníkov aj zamestnancov. Vďaka integrovanej automatizácii a umelej inteligencii pre spracovanie dokumentov už nemusíte sledovať každú maličkosť, máte na to predsa dobrý systém. Umožnite vašej firme efektívne komunikovať, spolupracovať a riešiť biznis agendu na jednom mieste bezpečne a moderne.

Špecializujeme sa na vývoj aplikácií pre Microsoft 365, SharePoint a Teams. Integrujeme biznis procesy a automatizácie, sprístupňujeme firemné evidencie v Microsoft Teams, riadime tok dokumentov v SharePoint a vytvárame firemné systémy na mieru vášmu podnikaniu natívne integrované do platformy a aplikácií Microsoft 365. Vytvárame dokonalé prostredie pre váš interný systém a spoluprácu.

Teams a SharePoint vo vašich službách​

Na jednom mieste napíšete správu kolegom, oznámite začatie realizácie projektov klientom, vyplníte report alebo zorganizujete video call.

Dokonalá spolupráca a riadenie toku dokumentov

SharePoint a Teams na mieru podniku​

Dokumenty a workflow

Spracovanie dát umelou inteligenciou, vyťažovanie dokumentov a spolupráca na projektoch, zákazkách a úlohách je základ pre dokonalú spoluprácu v tíme. Práca v jednotnom rozhraní unifikuje pracovný postup a prístup k k biznis aplikáciám. Pracovať v Teams rozhraní na vašej firemnej agende je pohodlné a návykové.

evidence

Evidencie a komunikácia

Majte všetky firemné evidencie jednotné a dostupné v Teams. Komunikujte o projektoch, zákazkách či objednávkach, vystavujte faktúry, spolupracujte na úlohách a riešte pracovné postupy v aplikácii Teams v počítači aj v mobile. Implementujte vaše evidencie do Teams a komunikácia vo vašej firme akceleruje.

bulp

Automatizácia a umelá inteligencia

Vaša firma môže vďaka SharePoint a Teams digitalizovať doklady, procesy tickety, objednávky, leady a zrýchliť tok tovaru aj peňazí, odstrániť rutinnú prácu a to všetko natívne v Microsoft 365. Vyťažovaním dokumentov pomocou AI modelov a automatizáciou procesov ušetríte čas vašich zamestnancov a zlepšíte fungovanie firmy.

Na mieru v známych nástrojoch

Patríme medzi Microsoft Partners

Vďaka partnerstvu s Microsoft sú naše riešenia integrované do SharePoint, Teams, Microsoft 365, Power BI a Power Automate. Majte istotu rozšíriteľnosti a kompatibility. Dobrý softvér je ako dobrý oblek, musí byť na mieru. Stačí nám povedať,všetko sa dá. Popierame štandardnú povesť informatikov lebo komunikácia s nami je zážitok.

microsoft icons

Referencie

Naši klienti nám dôverujú

Toto nie je to pravé orechové pre váš biznis?

Poskytujeme aj iné služby

Intranet a extranet

Spojte sa a spolupracujte so svojím tímom a partnermi na jednom mieste.

Vývoj aplikácii na mieru

Maximalizujte potenciál svojho podnikania pomocou výkonnej podnikovej aplikácie.

Cloudová infraštruktúra

Posunieme váš biznis do oblakov, vďaka riešeniu Microsoft Azure.

Nakopnite svoju firmu firemným lifehackom

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme do 24 hodín