Všetko je v cloude a tento módny trend sa už nezmení.

Posuňte svoj biznis
do oblakov

Dajte svojim zamestnancom možnosť rýchlejšie vyhľadávať informácie o klientoch či fakturácii a dokumentoch odkiaľkoľvek na svete.

80%

firiem​

presunie svoje business a výrobné procesy do roku 2025 kompletne na cloud. A čo váš podnik?

9 x

dostupnejšie

Vďaka cloud na mieru je prístup k biznis aplikáciám až 9 x dostupnejší a prehľadnejší.

o 50 %

komplexnejšie

Servre, funkcie, interface, web aplikácie, databázy, IoT, metaverse... všetko je v cloude komplexnejšie.

Prečo mať firemné aplikácie v cloude

Podnikové aplikácie v cloude sú celosvetovo štandardom pre zvyšovanie dostupnosti a jednoduchú spoluprácu zamestnancov z celého sveta. Cloud riešenia zvyšujú škálovateľnosť a flexibilitu spoločnosti, zvýšujú produktivitu a zaistitia ochranu vašich údajov. Riešenia cloudových výpočtových služieb a hostingu v cloude pomôžu k úspešnému zvládnutiu digitálnej transformácie a udržaniu konkurencieschopnosti. Optimalizujte prevádzku i náklady a vyhrajte závod v oblakoch.

Všetko je v oblakoch,
ste pripravení?

Transformujte vaše IT aj váš produkt, optimalizujte prevádzku vašej infraštruktúry, zapojte nové moderné služby a posilnite zamestnancov perfektnou dostupnosťou aplikácií. Držať krok s konkurenciou si vyžaduje prevádzkovať cloud na mieru vášmu podniku. Virtuálne servre,  úložiská dát, databázy, identity, zálohovanie dát aj webové aplikácie vám pomôžeme nasadiť, zabezpečiť a profesionálne prevádzkovať.

Špecializujeme sa na cloud aplikácie a cloud infraštrukúru v Microsoft Azure a Microsoft 365, SharePoint a Teams. Naše skúsenosti vášmu podniku prinesú spoľahlivo fungujúce aplikácie bez potrieb vlastnej IT infraštruktúry. Ušetrite vašej firme obstarávacie a prevádzkové náklady a umožnite vašim zamestnancom pristupovať k aplikáciám bezpečne.

Poskytujte vaše služby z pláže

Majte svoju firmu vždy poruke, nech ste kdekoľvek. Noste vo vrecku svoje projekty, dokumenty a služby a spolupracujte na nich s celým svetom.

Prehľad o všetkom na firme, kedykoľvek

Cloud infraštrukúra na mieru podnikom

cloud

Cloud IT na mieru

Prevádzkujte server, webovú službu, databázu alebo komplexné biznis aplikácie na mieru v cloude jednoducho a bezpečne. Vďaka cloud infraštruktúre znížite náklady na hardvér a zefektívnite prevádzku. Pomôžeme vám vybrať si v mrakoch služieb a systémov a zabezpečíme správne škálovanie a prevádzku aplikácií a systémov v cloude pre vás a vašich zamestnancov.

lock

Dokumenty a informácie

Dostupnosť dát v cloude vás nadchne. Pristupujte k dokumentom, projektom, informáciám alebo objednávkam z akéhokoľvek zariadenia bezpečne a spoľahlivo. Zabezpečte vaše evidencie a dáta zálohovaním a proaktívnou bezpečnosťou a dajte zamestnancom robustnú infraštruktúru kam sa len pohnú. Správne nastavený cloud vaše podnikanie maximalizuje.

arrow

Automatizácia a analýza

Automatizujte deployment vašich aplikácií alebo úložísk. Systém automaticky vytvorí úložisko pre nový projekt, po ukončení projektu jeho dáta automaticky bezpečne archivuje alebo vygeneruje dokument. Cloud automatizujete okamžite. Cloud na mieru v Microsoft Azure, Microsoft 365, SharePoint a Teams vám prinesie udržateňosť, súlad, bezpečnosť a pohodu.

Na mieru v známych nástrojoch

Patríme medzi Microsoft Partners

Vďaka partnerstvu s Microsoft sú naše riešenia integrované do SharePoint, Teams, Microsoft 365, Power BI a Power Automate. Majte istotu rozšíriteľnosti a kompatibility. Dobrý softvér je ako dobrý oblek, musí byť na mieru. Stačí nám povedať,všetko sa dá. Popierame štandardnú povesť informatikov lebo komunikácia s nami je zážitok.

microsoft icons

Referencie

Naši klienti nám dôverujú

Toto nie je to pravé orechové pre váš biznis?

Poskytujeme aj iné služby

Intranet a extranet

Spojte sa a spolupracujte so svojím tímom a partnermi na jednom mieste.

Vývoj aplikácii na mieru

Maximalizujte potenciál svojho podnikania pomocou výkonnej podnikovej aplikácie.

Softvér na riadenie firmy

Vytvoríme systém, ktorý bude podporovať rast a úspech vašej firmy.

Nakopnite svoju firmu firemným lifehackom

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme do 24 hodín