Pre každého klienta je dôležité niečo iné

Softvér pre riadenie firmy na mieru​

Vytvoríme systém, ktorý vám uľahčí život, ušetrí peniaze a posunie vašu firmu do 21. storočia.

1 x miesto

pravdy

Softvér pre riadenie prináša firmám centrálny a overený zdroj informácií a evidencií na jednom mieste.

3 x

rýchlejšie

Vďaka systému na mieru je vykonávanie úloh a úkonov až 3x rýchlejšie a efektívnejšie.

o 50 %

prehľadnejšie

Spracovanie požiadaviek, objednávok, registrov, konaní, preskripcií, faktúr, dovoleniek... čohokoľvek je o 50 % prehľadnejšie.

Prečo potrebujete systém na mieru

Každá organizácia je jedinečný organizmus. Jedinečnosť vašej firmy musí zostať zachovaná aj pri internom systéme, evidencii a riadení. Transformujte svoju spoločnosť, uľahčite dohľadávanie dokumentov, optimalizujte prevádzku a náklady a dajte svojim zamestnancom možnosť využívať svoj čas efektívne. Podporte váš biznis model dobrým systémov, odmenou vám budú reakcie spokojných zákazníkov a zamestnancov.

Systém na riadenie vašej firmy

Zákazky dokončené načas, v stanovenom rozpočte a podľa predstáv zákazníka? To je sen každého podnikateľa. Vieme, že projektové riadenie je náročné aj pre majstrov sveta v time managemente. Preto vytvárame systémy na projektový manažment, elektronické registre, intranet a evidencie, ktorým bude rozumieť každý manažér, zamestnanec aj pani upratovačka.

Vytvárame interné aplikácie pre riadenie firiem a organizácií na mieru pracovnému postupu. Či ste výrobná firma, advokátska kancelária, poskytovateľ služieb, odborná komora, zdravotnícke zariadenie alebo obchod, systém zachovává vašu jedinečnosť a zlepší operatívu. Výhody uceleného systému implementujeme do Microsoft 365. SharePoint a Teams. Firemná agenda ihneď k dispozícii je totiž návyková. 

Spracovanie evidencií na mieru vášmu podnikaniu

„Dejte lidem interný systém a oni to udělají!“ Pomocou ucelenej aplikácie dokážete riadiť firmu efektívnejšie, nech ste kdekoľvek.

Prehľad o všetkom na firme, kedykoľvek

Softvér pre celú firmu na mieru

evidence

Registre a evidencie

Pochopíme vaše procesy a zanalyzujemevaše potreby evidenčných aplikácií, registrov a systémov. Vytvoríme pre vás nástroj uľahčujúci prácu zamestnancom a prinášajúci prehľad managementu. Spravujte dáta o vašom biznise prehľadne, moderne a bezpečne. Schvaľujte požiadavky, podpisujte dokumenty, vystavujte objednávky... všetko v jednom prostredí.

notification

Projekty a zákazky

Moderná evidencia zákaziek a projektov prinesie vašej firme poriadok. Prehľad v projektoch pre každého zamestnanca a manažéra a všetky dokumenty, objednávky a poznámky na jednom mieste zlepšujú doručovanie a odovzdávanie zákaziek. Evidencia v XLS tabuľke je z roku 1999, potrebujete moderné riešenie na mieru v jednotnej platforme a váš podnik vyrastie a akceleruje.

share

Spolupráca a Workflow

Na zákazkách, projektoch a evidenciách treba spolupracovať. Systém na mieru vašu firmu posunie do 21. storočia. Jednotný softvér umožní zamestnancom spolupracovať, rutinné úkony automatizovať a vedeniu poskytne dokonalý prehľad pre plánovanie a rozhodovanie. Systém na mieru v Microsoft 365, SharePoint a Teams vám prinesie udržateňosť, súlad, bezpečnosť a pohodu.

Na mieru v známych nástrojoch

Patríme medzi Microsoft Partners

Vďaka partnerstvu s Microsoft sú naše riešenia integrované do SharePoint, Teams, Microsoft 365, Power BI a Power Automate. Majte istotu rozšíriteľnosti a kompatibility. Dobrý softvér je ako dobrý oblek, musí byť na mieru. Stačí nám povedať,všetko sa dá. Popierame štandardnú povesť informatikov lebo komunikácia s nami je zážitok.

microsoft icons

Referencie

Naši klienti nám dôverujú

Toto nie je to pravé orechové pre váš biznis?

Poskytujeme aj iné služby

Intranet a extranet

Spojte sa a spolupracujte so svojím tímom a partnermi na jednom mieste.

Vývoj aplikácii na mieru

Maximalizujte potenciál svojho podnikania pomocou výkonnej podnikovej aplikácie.

Cloudová infraštruktúra

Posunieme váš biznis do oblakov, vďaka riešeniu Microsoft Azure.

Nakopnite svoju firmu firemným lifehackom

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme do 24 hodín