Všetko je dnes digital a tento módny trend sa už nezmení.

Digitalizujte, vstúpte do 21. storočia

Choďte s dobou a dajte svojim zamestnancom možnosť rýchlejšie vyhľadávať informácie o klientoch a spolupracovať.

60 %

firiem

Zdigitalizuje svoje business a výrobné procesy do roku 2025. Je vaša firma pripravená?

3 x

rýchlejšie

Vďaka digitalizácii a automatizácii je vykonávanie rutinných úkonov a úloh až 3 x rýchlejšie.

o 30 %

efektívnejšie

Spracovanie požiadaviek, objednávok a procesov automaticky je efektívnejšie a šetrí čas a peniaze.

Prečo by ste mali digitalizovať

Papier znesie všetko a z dát si loďku síce nepostavíte, ale digital znesie ešte viac a hlavne tu bude navždy! Transformujte svoju spoločnosť, uľahčite si dohľadávanie dokumentov, optimalizujte prevádzku a náklady a dajte svojim zamestnancom možnosť využívať svoj čas efektívne. Digitalizované vecičky sa ľahšie automatizujú, analyzujú a vylepšujú. Ak vaša firma nezačala, už by mala zrýchliť krok, lebo inak vlak nestihne.

Prichádza doba dátová, ste pripravení?

Správne implementovaná digitalizácia transformuje váš produkt alebo službu, optimalizuje prevádzku, zapojí vašich zákazníkov a posilní zamestnancov.

Vytvárame moderné DMS systémy, Automation Flow pre firemné procesy, nasadzujeme umelú inteligenciu na dokumenty, vyťažujeme faktúry, tvoríme evidencie na mieru pre všetky veľkosti spoločností. Špecializujeme sa na vývoj business aplikácií na mieru pre SharePoint, Teams a Microsoft 365, lebo vieme, že digitalizácia v jednotnej a ucelenej platforme je návyková.

Zdigitalizujte každú časť firemnej evidencie

Majte svoju firmu vždy poruke, nech ste kdekoľvek. Zdigitalizujte evidencie, na ktorých vaši šikovní elfovia pracujú.

Moderné pracovisko kedykoľvek a kdekoľvek

Digitalizácia pre vás na mieru

lock

Bezpečné dokumenty

Nezáleží na tom, či ste malá firma, korporácia alebo štátna organizácia, či sa venujete právu, výrobe alebo službám. Automatizované spracovanie dokumentov v DMS systémoch pomôže aj vašej firme. Vytvárame systémy na Al spracovanie, vyťažovanie a generovanie dokumentov na mieru pre Microsoft 365, SharePoint a Teams. Pochopíme potreby vašej firmy a prinesieme efektívne riešenie presne pre vás.

share

Efektívny workflow

Pochopíme vaše procesy a zanalyzujeme čo potrebujete digitalizovať a automatizovať. Nájdeme miesto pre spracovanie dát umelou inteligenciou a výsledky poskytneme v modernom rozhraní v počítačoch, mobiloch či hodinkách. Všade tam, kde váš pracovný postup potrebuje optimalizovať na prevádzke alebo nákladoch, sú tu naše komplexné workflow riešenia.

evidence

Prehľadná evidencia

Pomôžeme vašej firme s digitalizáciou dokladov, procesov, zoznamov, ticketov, objednávok, leadov, zrýchlime tok tovaru aj peňazí, odstránime rutinnú prácu a to všetko v Microsoft 365. Vašu firemnú evidenciu digitalizujeme a automatizujeme. Zamestnanci môžu venovať svoj čas zlepšovaniu produktov a služieb. Podporte kreatívu, opakované činnosti automatizujte a užívajte!

Na mieru v známych nástrojoch

Patríme medzi Microsoft Partners

Vďaka partnerstvu s Microsoft sú naše riešenia integrované do SharePoint, Teams, Microsoft 365, Power BI a Power Automate. Majte istotu rozšíriteľnosti a kompatibility. Dobrý softvér je ako dobrý oblek, musí byť na mieru. Stačí nám povedať,všetko sa dá. Popierame štandardnú povesť informatikov lebo komunikácia s nami je zážitok.

microsoft icons

Referencie

Naši klienti nám dôverujú

Toto nie je to pravé orechové pre váš biznis?

Poskytujeme aj iné služby

Intranet a extranet

Spojte sa a spolupracujte so svojím tímom a partnermi na jednom mieste.

Vývoj aplikácii na mieru

Maximalizujte potenciál svojho podnikania pomocou výkonnej podnikovej aplikácie.

Cloudová infraštruktúra

Posunieme váš biznis do oblakov, vďaka riešeniu Microsoft Azure.

Nakopnite svoju firmu firemným lifehackom

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme do 24 hodín