Majte vašu firmu vždy poruke​

Bezpečný intranet a extranet​

Choďte s dobou a dajte svojim zamestnancom možnosť rýchlejšie vyhľadávať informácie o klientoch, fakturácii a projektoch.

90 %

firiem​

Moderný internet používa alebo plánuje nasadiť do roku 2025 svetovo viac ako 90% firiem.

6 x

efektívnejšie

Až 6x efektívnejšia distribúcia noviniek, nariadení a smerníc pre celú firmu na jednom mieste.

o 70 %

informovanejší

Všetky požiadavky, novinky, objednávky či dovolenky na jednom mieste spravia všetkých o 70 % informovanejších.

Prečo intranet na mieru

Každá organizácia je jedinečný organizmus a moderný intranet mu pomáha efektívne komunikovať. Intranet v Microsoft SharePoint poskytuje jedno miesto pravdy pre informovanie o novinkách, smerniciach, projektoch alebo o čomkoľvek, čo potrebujete všetkých na firme vytrúbiť. Intranetový portál pre oznámenia o všetkom dôležitom transformuje vašu spoločnosť, uľahčí dohľadávanie informácií a optimalizuje prevádzku. Intranetový portál vašu firmu akceleruje.

Portálové riešenia a intranet pre celú firmu

Moderné intranety a portálové riešenia sú základnými nástrojmi pre podniky, ktoré chcú zlepšiť komunikáciu, spoluprácu a zdieľanie informácií. Poskytujú centralizovanú platformu pre tímovú prácu a pomáhajú zvýšiť efektivitu, produktivitu či dokonca konkurencieschopnosť.

Špecializujeme sa na moderné intranetové a portálové riešenia pre tímovú spoluprácu integrované v Microsoft SharePoint. Zjednodušujeme schvaľovanie a riadenie veľkého množstva informácií, dokumentov alebo materiálov. Portálové riešenia sprístupňujú obsah a upravujú internú a externú spoluprácu, aby každý vo vašej firme vedel čo sa deje a čo sa bude diať. 

Portál pre všetkých na firme, interne aj externe

Moderné firmy zvyšujú produktivitu a tímovú prácu svojich zamestnacom bezpečnou digitálnou komunikáciou s celým tímom.​

Prehľad o novinkách a informáciách na firme

Firemný intranetový portál na mieru

evidence

Dokumenty a evidencie

Riadenie veľkého množstva informácií, prehľadná evidencia, a jednoduchý prístup k podnikovým aplikáciám robí z intranetového portálu centrum informácií o všetkom dôležitom vo vašej firme. Uľahčite prácu zamestnancom a dajte prehľad vedeniu. Spravujte dáta prehľadne, moderne a bezpečne. Schvaľujte požiadavky, dokumenty alebo objednávky v jednotnom prostredí.

bulp

Informačný portál

Podporiť internú komunikáciu a zlepšiť spoluprácu zamestnancov nebolo nikdy jednoduchšie. Centrálny portál infromácií zefektívni organizáiu práce a zjednoduší prístup k podnikovým aplikáciám a informáciám. Prehľad v projektoch pre každého zamestnanca zlepšuje informovanosť a kvalitu vzťahov. Zdieľanie dokumentov interne i externe pomôže zapojiť dodávateľov aj zákazníkov.

share

Spolupráca a Workflow

Spolupráca na zákazkách je jednoduchšia vďaka systému informovania o projektoch. Portál na mieru v Microsoft 365, SharePoint a Teams prinesie udržateňosť a súlad, bezpečne a moderne. Portál na mieru podnikovým procesom podčiarkne identitu firmy, zlepší doručovanie projektov a spojí všetkých do "jedného miesta pravdy". Raz vyskúšate informovať všetkých včas a už nebudete vedieť prestať.

Na mieru v známych nástrojoch

Patríme medzi Microsoft Partners

Vďaka partnerstvu s Microsoft sú naše riešenia integrované do SharePoint, Teams, Microsoft 365, Power BI a Power Automate. Majte istotu rozšíriteľnosti a kompatibility. Dobrý softvér je ako dobrý oblek, musí byť na mieru. Stačí nám povedať,všetko sa dá. Popierame štandardnú povesť informatikov lebo komunikácia s nami je zážitok.

microsoft icons

Referencie

Naši klienti nám dôverujú

Toto nie je to pravé orechové pre váš biznis?

Poskytujeme aj iné služby

Softvér na riadenie firmy

Vytvoríme systém, ktorý bude podporovať rast a úspech vašej firmy.

Vývoj aplikácii na mieru

Maximalizujte potenciál svojho podnikania pomocou výkonnej podnikovej aplikácie.

Cloudová infraštruktúra

Posunieme váš biznis do oblakov, vďaka riešeniu Microsoft Azure.

Nakopnite svoju firmu firemným lifehackom

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme do 24 hodín