Naši zákazníci vďaka aplikáciám rastú

Vytvoríme vám firemnú aplikáciu​​

Mobilné biznis aplikácie prinášajú zlepšenie spolupráce, prehľadnú evidenciu a umožňujú automatizovať podnikové procesy jednoducho a rýchlo.

70 %

firiem​

nasadí podnikové aplikácie pre business a výrobné procesy do roku 2025. Aké plány máte u vás?

3 x

rýchlejšie

Vďaka systémom na mieru je vykonávanie úloh a úkonov až 3 x rýchlejšie a efektívnejšie.

o 60 %

efektívnejšie

Spracovanie objednávok, konaní, faktúr, dovoleniek alebo iných informácií je o 60 % efektívnejšie.

Prečo firma ocení aplikácie na mieru​

Váš podnik je jedinečný v procesoch, komunikácii aj v potrebách aplikácií. Ak budete nútiť vašu firmu používať aplikácie vyrobené pre iné podniky, stratíte to, čím sa od konkurencie odlišujete. Jedinečnosť vašej firmy musí zostať zachovaná aj pri internom systéme, evidencii a aplikáciách. Moderná aplikácia na mieru optimalizuje prevádzku a náklady a umožní vašim zamestnancom využívať čas efektívne a vám rýchly prístup k analýzam a prehľadom.

Business aplikácie na mieru vašim potrebám​

Transformujte svoj produkt, optimalizujte prevádzku, zapojte svojich zákazníkov, posilnite svojich zamestnancov. Prečo by ste to mali urobiť? Aby ste držal krok s konkurenciou, aby ste si vybudovali nepriestrelnú konkurenčnú výhodu a prežili v dobe dátovej.

Firemné evidenčné aplikácie v cloude dostupné každému na firme odkiaľkoľvek vašu firmu maximalizujú. Špecializujeme sa na vývoj aplikácií na mieru pre Microsoft 365, SharePoint a Teams a vieme, že naše aplikáce pomáhajú firmám rásť a zlepšovať sa. Či už potrebujete evidovať dovolenky, zákazky, projekty, objednávky, faktúry, revízie, konania, dokumenty alebo čokoľvek dôležité pre váš podnik, aplikáciu na mieru vyskúšate iba raz a už nebudete vedieť prestať. 

Zdigitalizujte každú časť firemnej evidencie

Majte svoju firmu vždy poruke, nech ste kdekoľvek. Noste vo vrecku faktúry, sklady či zadania, na ktorých vaši šikovní elfovia pracujú.​

Prehľad o všetkom na firme z mobilu, tabletu alebo hodiniek

Softvér prispôsobený podnikovým procesom

evidence

Evidencie a databázy

Všetky vaše evidencie spracujeme do prehľadnej aplikácie a napojíme na ostatné systémy a databázy. Spravujte dáta o vašom biznise prehľadne, moderne a bezpečne. Vďaka aplikácii na mieru môžete evidenciu objednávok, faktúr, úloh alebo databáz špecifických pre vaše odvetvie používať kedykoľvek a kdekoľvek a sprístupniť ich funkcie aj frontline užívateľom.

development

Biznis aplikácie a výroba

Aplikácie na evidenciu zákaziek, projektov, faktúr, objednávok, úloh a iných prevádzkových evidencií sú základom dobre fungujúcich podnikov. Vďaka biznis aplikáciám na mieru však do jednotného systému pripojíte aj evidencie ako zoznam ticketov, revízií, konaní, prípadov, pacientov, zariadení, termínov, dochádzku alebo čokoľvek, čo potrebujete pre pohodlnú prevázku podniku.

share

Spolupráca a Workflow

Zákazky, projekty, objednávky, úlohy a firemná agenda sa vybavuje najlepšie spoluprácou. Jednotný softvér umožní zamestnancom spolupracovať, rutinné úkony automatizovať a vedeniu poskytuje prehľad. Aplikácie na mieru v Microsoft 365, SharePoint a Teams umožňujú evidovať podnikové informácie a na základe procesov ich schvaľovať, automatizovať a prepájať.

Na mieru v známych nástrojoch

Patríme medzi Microsoft Partners

Vďaka partnerstvu s Microsoft sú naše riešenia integrované do SharePoint, Teams, Microsoft 365, Power BI a Power Automate. Majte istotu rozšíriteľnosti a kompatibility. Dobrý softvér je ako dobrý oblek, musí byť na mieru. Stačí nám povedať,všetko sa dá. Popierame štandardnú povesť informatikov lebo komunikácia s nami je zážitok.

microsoft icons

Referencie

Naši klienti nám dôverujú

Toto nie je to pravé orechové pre váš biznis?

Poskytujeme aj iné služby

Intranet a extranet

Spojte sa a spolupracujte so svojím tímom a partnermi na jednom mieste.

Softvér na riadenie firmy

Vytvoríme systém, ktorý bude podporovať rast a úspech vašej firmy.

Cloudová infraštruktúra

Posunieme váš biznis do oblakov, vďaka riešeniu Microsoft Azure.

Nakopnite svoju firmu firemným lifehackom

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme do 24 hodín